PENÍZE JSOU DUCHOVNÍM NÁSTROJEM TVÉHO MATERIÁLNÍHO JÁ

Posted by on Srp 27, 2016 in Edita Santiago |

.

.

PENÍZE JSOU DUCHOVNÍM NÁSTROJEM TVÉHO MATERIÁLNÍHO JÁ

..

Peníze se začínájí posouvat do zcela jiného vnímání mezi lidmi. Jsou zde pro každého, kdo je dokáže do svého života přijmout a přisoudit jim úroveň „duchovních peněz“. Nejčastější dosavadní nastavení v kolektivním vědomí lidstva je, že „ČAS JSOU PENÍZE”. To se nyní přenastavuje u jednotlivých lidských bytostí a zároveň se tím působí i na kolektivní vědomí. Stále častěji lidé začínají chápat, že čím více budou pracovat a trávit čas prací či v pracovním prostředí, tím se jejich realita nemění, naopak, často mají méně či stejně peněz. Toto staré paradigma „ČAS JSOU PENÍZE“ je implementovaným přesvědčením našich předků, kteří museli těžce a dlouho pracovat, aby přežili. Toto nastavení se právě nyní ve vibračním poli planety zcela rozpouští a peníze se stávají novým nástrojem vašeho splynutí spirituální i materiální části. Je třeba vědět, že dojdete-li k celistvosti a k objevení té pravé jedinečné esence každého z vás, potom peníze získají zcela jiný rozměr ve vašem životě. Peníze již udávají hodnotu vašeho přirozeného Já ve hmotě a to jak si vážíte vaší jedinečnosti v každodenním životě. Stávají se tak pro vás měřítkem vaší sebehodnoty ve všem, co vyživujete.

Pokud vnímáte, že stále nejste ve vašem životě ohodnoceni tak, jak si nově svých jedinečných schopností, znalostí, zkušeností a jedinečné esence, kterou v sobě nosíte  považujete, potom stále existují přesvědčení, která vám brání toto zpětné zrcadlení v penězích materializovat. Najděte proto ve všech vašich tělech tato přesvědčení, která vám nedovolují pocit spokojenosti ve finančním přijímání uskutečnit. Čtení z Akáši je jedna z možností, kdy vám je zvědoměno vše, co na éterické, mentální a emoční úrovni stále vibruje proti vám.

Doporučujeme nechat přepsat veškerá stará paradigmata na téma peněz a jejich přijímání na zcela novou vibrační informaci  takto:

JÁ JSEM OTEVŘENÝ(Á) TRVALÉMU A PLYNULÉMU PŘIJÍMÁNÍ PENĚZ, KTERÉ VYJADŘUJÍ ÚCTU K MÉ JEDINEČNOSTI BYTÍ.

– Strážci Akáši –

Channel: Edita Santiago: 21. 8. 2016

…………………………………………………………………………………

.


.

.

.
.

..

.

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien