SPOLUTVOŘENÍ SE SPŘÍZNĚNOU DUŠÍ

Posted by on Čvn 10, 2016 in Edita Santiago

.

.

PŘIPRAVTE SI PODMÍNKY PRO SPOLUTVOŘENÍ SE SPŘÍZNĚNOU DUŠÍ 

..

Po několikatiměsíčním hloubkovém čištění vašich nízkovibračních záznamů je vše v pohybu.

Vše se rozpohybovalo do nového proudu, který vás vede do nových dobrodružství, na nová místa, k novým lidem a k realizaci nových projektů, které lépe odpovídají novému nastavení potřeb lidského vnímání.  Vše se propojuje do krásného květu života, ve kterém otevíráme cesty novým možnostem, jak spolutvořit v lásce a v harmonii s přírodou, přičemž jsme vedeni vysokovibračními bytostmi Světla z akášického prostoru.

Ti, co v tuto dobu přichází společně pracovat na uzdravení planety Země a chtějí být součástí její proměny, jsou a budou propojováni vyššími silami pro zesílení záměrů a jejich následné manifestace.

Spousta z vás se nyní ocitá na křižovatce. Došli jste na konec určité fáze a ukončili původní záměr.  Nyní se zpřístupňuje záměr nový, s novým posláním, ale zároveň v souladu s Novou Zemí.

Je zde období, kdy se znovu setkávají a propojují duchovní rodiny, které mají stejnou vesmírnou podstatu a již jsou zde jako zástupci svých kosmických rodin. Zároveň je to čas pro znovuobjevení svého vnitřního domova (skrze duchovní dvojčata), ale i nalezení toho nejvhodnějšího domova zde na planetě Zemi. Nyní nastane velký pohyb jako nikdy předtím a přemístění všech, kteří jsou připraveni a otevřeni, na svá místa (z hlediska prostoru silových míst), kde budou působit v souladu se svým novým posláním,  obklopeni svou duchovní rodinou.

Je důležité, abyste se hlavně energeticky připravili a tedy v sobě nastolili absolutní soulad ve všech tělech a na všech úrovních bytí, s tímto vyšším záměrem vaší duše, který je však u každého specifický. Pokud vám tato poslání přijdou jako tíha na duši jen proto, že momentálně nevidíte žádnou podporu a pomoc, je to tím, že všechny součásti ještě nejsou na svých místech a všechny puzzle musí zapadnout, aby vše tvořilo jeden dokonalý celek.

Stále je třeba být otevřeni všem nekonečným možnostem a cestám, kterými může vše proudit v časoprostoru teď a tady. Vše se děje pro vaši podporu. Nelpěte na tom, jak to má vypadat. Zůstaňte ve svém středu, ať se děje cokoliv ve vašem okolí. Jste zasévači nových podob a forem života a jen skrze vnitřní rovnováhu a mír budete moci stavět dokonalé přírodní stavby, materializovat nové přírodní technologie, být soběstačnými ve stravování, tvořiví v odívání, hraví ve všech projevech vědomí a v kouzlech přírody i ve vesmírném prostoru, kterým je i život na planetě Zemi.

Samoléčící schopnosti nyní budou součástí stále většího počtu populace a mnohým se bude otevírat telepatická schopnost nejen mezi vámi humanoidy, ale i s mimozemskými kosmickými rodinami. Rozhodně jste v poslední fázi těsně před objevením vaší skutečné podstaty a jejího potenciálu.

.

Ať vaše srdce je vždy kapitánem i kormidlem na pokračující cestě z dané křižovatky…..

–          Strážci Akáši –

.

.Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: květen 2016

…………………………………………………………………………………

.
.


.

.

.
.

..

.

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien