SJEDNOCENÍ DUCHOVNÍHO A MATERIÁLNÍHO SVĚTA

Posted by on Čvn 21, 2016 in Edita Santiago

.

.

SJEDNOCENÍ DUCHOVNÍHO A MATERIÁLNÍHO SVĚTA VE VĚDOMÍ PRACOVNÍKŮ SVĚTLA 

..

Většina lidských bytostí, kteří sami sebe vnímají jako pracovníky Světla, již věnovali práci s jemněhmotným éterem neboli energetickým polem celé planety Země (včetně energetických polí lidské populace) spoustu času, energie, svých vnitřních darů a schopností. Nyní je však důležité, aby všichni  pracovníci Světla požádali o ukotvení “všech” těchto vibračních změn v éteru, které skrze různé techniky a metody provedli. Smyslem je, aby tyto změny byly hladce a elegantně ukotveny ve hmotě, tedy se projevila hmotná manifestace éterických změn, ke kterým v posledních letech došlo.

.

Vy sami pracovníci Světla jste procházeli velkou nestabilitou (peněžní i materiální) a to proto, že většina z vás následuje svou planetární smlouvu, ve které je prioritní hlavně práce s éterem ( akášickým prostorem – vibračními záznamy v mřížce planety Země). Mnozí pracovníci Světla jste již unaveni a není vám jasné, proč vy sami nežijete v takové hojnosti a prosperitě, jako zcela materiálně zaměření lidé. 

.

Zásadní informací pro vás je nyní to, že nastává čas, kdy veškerá vaše dlouholetá, láskyplná a trpělivá práce potřebuje být ukotvena ve všech oblastech dosavadního systému a i vy sami se nyní máte navrátit do oblastí a profesí, které jsou součástí materiálního světa.

.

Ptáte se proč ? …. Vaše rozpomenutí se na váš vesmírný potenciál, otevření se všem schopnostem a darům, je nyní živnou půdou pro budování nových firem a komunit, které fungují na propojení těchto dvou aspektů lidského vědomí. Tedy úrovní duchovní a hmotné. Jste voláni zpět do praktického života, kde vaše schopnosti a vědomí mistrů jsou požehnáním pro lidi materiálně zaměřené. Je třeba sestoupit blíže tam, kde je Vás nyní potřeba a provést svůj úkol otevření hmotné cesty, která vytvoří zásadní změny ve společnosti a tím přerozdělit neboli přelít hmotné a finanční nástroje do nových projektů, ve kterých vy začnete jít vlastním příkladem.

.

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: červen 2016

…………………………………………………………………………………

.
.


.

.

.
.

..

.

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien